Social Icons

Sedat Peker

Sedat Peker nereli,Sedat Peker kaç yaşında,Sedat Peker nerede,Sedat Peker resimleri,Sedat Peker videosu, Sedat Peker hayatı,Sedat Peker sözleri,Sedat Peker son kabadayı.

Kabadayı Sözleri


Aşk bir gün biter dert birgün biter artisliğe ne gerek var efendi olun yeter.
Kimine göre yalanım kimine göre kralım ben adamına göre adamım.
Beni bir gun boynum eğik görursenız bilinki yere düşen bir şeyi almak için eğilmişimdir.
Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.
serseriler ağlamaz ağlarsa kımse susturamaz sunu bilki sosyete kızı herkez serseri olamaz

millete duyurmadık diye sesımızı alem oldu serseri serserilikle olmaz işimiz delıkanlı adamız biz
eskıden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu

Hasan Heybetli

25 Eylül 1967 tarihli Hürriyet’in haberine göre, 14 yaşındaki Bayram, ters bakma tartışmasında 12 yaşında iki çocuk tarafından göğsünden bıçaklanmış. İki çocuk ifadelerinde vur emrini “reisleri” 14 yaşındaki Hasan’ın verdiğini söylemişler. Adı geçen Hasan, Arap Hüso diye tanınan kabadayı Hüseyin Heybetli’nin oğludur. Bu olaydan 11 yıl sonra, Muazzez Abacı’yla nişanlı olduğu sırada iki kişiyi öldüren Hasan Heybetli, Abacı’yla cezaevinde evlendi. 1979’da babası ölünce işleri devralıp İstanbul Hali’nin haracını yemeye başladı.


Hasan Heybetli,Hasan Heybetli kimdir,Hasan Heybetli hayatı,Hasan Heybetli nereli,Hasan Heybetli kaç yaşında,Hasan Heybetli kabadayı,kabadayı Hasan Heybetli,son kabadayı Hasan Heybetli,mafya babası Hasan Heybetli
Hasan Heybetli, yaşayan son kabadayı olarak biliniyor. Siirt`li olan Heybetli, 1970lerde istanbulda yeraltı dünyasında acımasızlığı ve gözü pekliğiyle kısa sürede yükseldi.

Trabzonlu mafya babaları


büyük türk mafya babaları,türkiye nin mafya babaları,yeraltı mafya babaları,karadeniz mafya babaları videosu izleyebilirsiniz.
İSMAİL HACISÜLEYMANOĞLU


Oflu İsmail lakaplı Hacısüleymanoğlu, yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden, Dündar Kılıç'ın eniştesi. Ekim 1977'de Hollanda'nın İjimuiden Limanı'nda Helena isimli gemide yakalanan 3.7 ton esrarın Hacısüleymanoğlu'na ait olduğu öne sürüldü. MHP'ye yaptığı para yardımlarıyla tanınan Hacısüleymanoğlu, Mart 1979'da çıkan bir tartışma sonucu Semiramis Gazinosu'nun patronu ve şef garsonunu öldürerek yurtdışına kaçtı. Aynı olayda ses sanatçısı Esengül de hayatını kaybetti.Bu davada 36 yıl hapse mahkum olan Hacısüleymanoğlu, İngiltere'de Ali Osman kimliğiyle polise muhalefet suçundan 1985'te yakalandı.

Kürt Mafya Babaları

Kürt Mafya Babaları,Kürt Mafya Babası,Kürt Mafya,Kürt Mafyalar,Kürt kabadayılar,ünlü Kürt Mafya Babaları videosu izleyebilirsiniz.
Videoyu Buradan İzleye Bilirsiniz.

Ülkücü Mafya Babaları


Ülkücü Mafya Babaları
Dünya mafyaları arasında önemli bir yere sahip mafya oluşumu. . teşkilatlanma konusunda başarılı olan türk milletinin dünyaya nam salmış oluşumu. öyledir ki italyada bile italyanlardan daha tehlikeli hale gelmişler, amerika'da babalara kafa tutmaya başlamışlar. van dan amsterdam a kadar cümle anadoluyu, balkanları ve avrupayı rehin almış tehlikeli oluşum.her ülkede, o ülkenin yerel mafyasıyla anlaşırlar akabinde sıkıntı yaşamazlar. misal, kendilerine en büyük rakip olarak rus ve italyan mafyası tarafından çıkarılan arnavut mafyasını, türkiye de yaşayan arnavut göçmenlerinin aracılığıyla, bir nevi akraba ilişkisiyle anlaşmaya razı etmişler, akabinde italyan mafyasının geri çekilmesini sağlamışlardır.italyan mafyası şimdi sicilyaya hapsolmuş durumda.rus mafyası, büyük oynadığı için (nükleer madde kaçakçılığı) şimdilik türk mafyasına ses etmiyor.şöyle bir durum da var: pkk, finansal olarak en büyük desteği avrupa dan sağlıyor ve avrupa da, örgüt kaynaklı mafya oluşumları da "türk" mafyası içinde sayılıyor. zaten türkiye de olsa kanlı bıçaklı olacak iki taraf;-birisi 12 eylül den sonra almanya ve diğer avrupa ülkelerine kaçıp, yasadışı işlere bulaşan ülkücü insanlar, diğer taraf yine 12 eylül den sonra aynı ülkelere kaçıp mafyaya bulaşmış eski komünist- yeni pkk lılar- şimdi avrupa da son derece iyi anlaşıp, ortalığı rehin aldılar. türk mafyası dedikleri zaman ayrım gayrım olmuyor. Londra' da fuhuş ve uyuşturucunun yüzde 90' ını kontrol eden, mafya

Urfalı mafya babaları

urfalı mafya babalar
Mehmet Nabi İnceler - İnci Baba kimdir?
Mehmet Nabi İnciler, inci baba olarak da bilinir. Urfa'da doğdu. Süleyman Demirel, Yılmaz Güney gibi isimlerle yakınlığı ile bilinir.
1980'li yıllarda, özellikle Ankara'da iş ve ihale dünyasının önemli isimlerinden biri. "İnci Baba" olarak tanınan Mehmet Nabi İnceler, "ihale mafyası" suçlamasıyla 12 Eylül döneminde büyük bir soruşturma geçirdi. Daha sonraki yıllarda da adam öldürmeye ve yaralamaya azmettirmek, usulsüz kredi kullanmak gibi suçlamalara hedef oldu ve defalarca cezaevine girdi. 1979 yılında İzmir Efes Oteli'nin girişinde sanatçı Emel Sayın'a saldıran bir şahıs tarafından "Beni azmettirdi" diye ismi verildi. Muazzez Abacı'nın eski eşi Hasan Heybetli ile müteahhitlik ve turizm
alanında ortak şirket kurdu. aslen muteahhitdi ancak devlet ihaleleriyle ilgilenmeyi kendisine meslek edindi.
1 agustos 1982 tarihinde mehmet nabi inciler'in de aralarında bulundugu ihale mafyası yakalandı.1987 yılında Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi. Dönemin Başbakanı Turgut Özal'ın hakkında iki kez hakaret davası açtığı İnci Baba, 1992 yılında dönemin Meclis Başkanvekili SHP'li Fehmi Işıklar'ı TBMM'de ziyaret etti ve bu ziyaret sırasında elini öpen odacılara 100 biner lira bahşiş dağıttı. 1990 yılında "Benden babalık gitti ***ri, babalar babası Demirel'dir" dedi. 1993'te öldürüldü.

italyan mafya babaları

italyan mafya babaları

Vito Genovese
Vito Genovese, Amerikan mafyasının liderlerinden biriydi. İtalya'nın Napoli şehrinde 27 Kasım 1897'de doğdu ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Missouri'nin Springfield Hapishanesi'nde 14 Şubat 1969'da öldü.

Vito Badalamenti
Vito Badalamenti (Cinisi, 29 Nisan 1957), Sicilya Mafya üyesi. 1995 yılından beri İtalyan İçişleri Bakanlığı'nın "İtalya'da en çok arananlar listesi" ndedir.


Lucky Luciano

Antepli Mafya Babaları


Antepli Mafya Babaları
Neden antepli babalardan diğer bütün mafya babaları korkar ve saygı duyar?
Çünkü almış oldukları örf,adet ve geleneklerine bağlılık diğer bütün mafya babalarından daha üstün olduklarının kanıtıdır.
Değerli Okurlarımız web sitemiz Mafya Babaları & Mafya Babası & Kabadayı & Kabadayılar gibi içeriklerden oluşmaktadır.Sizde kabadayılar ve mafya babaları için yorumlarınızı ekleye bilirsiniz.Sitemize eklenmesini istediğiniz mafya babası nın hayatı,icraatlarını ve sözlerini sitemizde yayınlatabilirsiniz.Sizler sayesinden tanınmamış kabadayılarını sitemizde yayınlıyalım. Saygılarımızla site yönetimi....